ΕΝΩΣΗ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 – 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
|
|
α.ο. καρδιασ
|
|
α.π.ε. λαγκαδα
|
|
αστερασ ραιδεστου
|
|
αχιλλεασ τριανδριασ
|
|
γ.σ. ηλιουπολησ
|
|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
|
|
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
|
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
|
|
θερμαικοσ θερμησ
|
|
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
|
|
μακεδονικοσ
|
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
|
|
ολυμπιακοσ κυμινων
|
|
ομονοια σινδου
|
|
π.α.ο. νεων επιβατων
|
|
π.ο. μαλακοπησ πυλαιασ
|
|
παυλοσ μελασ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(14 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
|
|
Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ
|
|
Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
|
|
Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
|
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
|
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
|
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
|
|
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
|
|
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
|
|
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
|
|
ΣΜΥΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(16 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ
|
|
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
|
Ακριτεσ συκεων
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005
|
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
|
|
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
|
|
ΙΩΝΙΚΟΣ
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ
|
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
|
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
|
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
|
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
3ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(16 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
|
|
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ
|
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
|
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
|
|
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
|
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
|
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
|
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
|
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
|
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
|
|
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
4ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(11 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
|
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
|
|
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
|
|
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ
|
|
Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(15 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
|
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
|
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
|
|
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
|
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
|
|
ΝΕΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
|
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(16 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
|
|
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
|
|
Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
|
|
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
|
|
ΑΙΟΛΟΣ
|
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
|
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
|
|
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
|
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
|
|
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
|
|
Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
|
|
ΠΕΡΑ
|
|
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
3ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(15 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ
|
|
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
|
|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
|
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
|
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
|
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
|
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
|
|
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
|
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
|
|
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
|
|
Π.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΩΝ
|
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
4ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(14 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ
|
|
Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ
|
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
|
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
|
|
Γ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑ
|
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
|
|
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
|
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
|
|
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
|
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
|
|
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
5ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(15 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
|
|
Α.Ε. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
|
|
Α.Σ. ΑΡΕΘΟΥΣΑ
|
|
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
|
|
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
|
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ
|
|
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
|
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
|
|
Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
|
|
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
|
|
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ
|
|
ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ
|
|
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(13 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Ο. ΘΡΑΚΗ
|
|
Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗ
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ
|
|
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
|
|
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
|
|
ΕΥΟΣΜΟΣ 2006
|
|
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
|
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
|
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
|
|
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
|
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(13 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Σ. ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
|
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
|
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
|
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
|
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
|
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
|
|
ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΦΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
|
|
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
|
|
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
|
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
|
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
3ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(13 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
Α.Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
|
|
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
|
αγιοσ ιωαννησ ο χρυσοστομοσ
|
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
|
|
ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
|
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
|
|
ΚΑΝΑΡΗΣ
|
|
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
|
|
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
|
|
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
|
|
ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
|
|
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
|
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
\
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
4ΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
(12 ΟΜΑΔΕΣ)
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014 - 2015
ΕΠΩΝΥΜΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
|
ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
|
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
|
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
|
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
|
|
ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ
|
|
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
|
|
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
|
|
ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ
|
|
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
|
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου